Volg ons ook op Facebook: www.facebook.com/hetyogahuisdoetinchem
21 mei - 27 mei 2018   
Maandag 21 mei
  09:00
Geen les ivm Tweede Pinksterdag
 Marja
 Louise de Colignystraat 11a
  10:30
Stoel Yoga (geannuleerd)
 Nel
 Louise de Colignystraat 11a
  17:30
Mysore (Asthanga Yoga) (geannuleerd)
 Rianne
 Louise de Colignystraat 11a
  19:00
Yoga & Meditatie (geannuleerd)
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
  20:30
Yin Yoga (geannuleerd)
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
Maandag 21 mei
09:00  
Geen les ivm Tweede Pinksterdag
Marja
10:30  
Stoel Yoga (geannuleerd)
Nel
17:30  
Mysore (Asthanga Yoga) (geannuleerd)
Rianne
19:00  
Yoga & Meditatie (geannuleerd)
Jacqueline
20:30  
Yin Yoga (geannuleerd)
Jacqueline
Dinsdag 22 mei
  09:00
Slow Down Yoga
 Maaike
 Louise de Colignystraat 11a
  18:45
Zwangerschapsyoga
 Maaike
 Louise de Colignystraat 11a
  18:45
Ashtanga 1/2 Led Class (Primary Serie)
 Rianne
 Louise de Colignystraat 11a
  20:30
Ashtanga 1/4 Led Class (Primary Serie)
 Rianne
 Louise de Colignystraat 11a
  20:30
Slow Down Yoga
 Maaike
 Louise de Colignystraat 11a
Dinsdag 22 mei
09:00  
Slow Down Yoga
Maaike
18:45  
Zwangerschapsyoga
Maaike
18:45  
Ashtanga 1/2 Led Class (Primary Serie)
Rianne
20:30  
Ashtanga 1/4 Led Class (Primary Serie)
Rianne
20:30  
Slow Down Yoga
Maaike
Woensdag 23 mei
  09:00
Yin Yang Yoga
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
  10:45
Yoga Spirit
 Marja
 Louise de Colignystraat 11a
  18:30
BUITEN YOGA | DE KOEKENDAAL
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
  19:00
Power Vinyasa Yoga
 Dorien
 Louise de Colignystraat 11a
  20:30
Hatha Yoga
 Dorien
 Louise de Colignystraat 11a
Woensdag 23 mei
09:00  
Yin Yang Yoga
Jacqueline
10:45  
Yoga Spirit
Marja
18:30  
BUITEN YOGA | DE KOEKENDAAL
Jacqueline
19:00  
Power Vinyasa Yoga
Dorien
20:30  
Hatha Yoga
Dorien
Donderdag 24 mei
  09:00
Slow Down Yoga
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
  17:30
Mysore (Asthanga Yoga)
 José
 Louise de Colignystraat 11a
  19:00
Vinyasa Yoga
 José
 Louise de Colignystraat 11a
  19:00
Yoga & Meditatie
 Marja
 Louise de Colignystraat 11a
  20:30
Yoga voor Mannen
 Ruud (gastdocent)
 Louise de Colignystraat 11a
Donderdag 24 mei
09:00  
Slow Down Yoga
Jacqueline
17:30  
Mysore (Asthanga Yoga)
José
19:00  
Vinyasa Yoga
José
19:00  
Yoga & Meditatie
Marja
20:30  
Yoga voor Mannen
Ruud (gastdocent)
Vrijdag 25 mei
  09:00
Yin Yoga
 Jacqueline
 Louise de Colignystraat 11a
  09:00
Vinyasa Yoga
 Rianne
 Louise de Colignystraat 11a
  19:00
Asthanga 1/2 Led (Primary Serie)
 José
 Louise de Colignystraat 11a
Vrijdag 25 mei
09:00  
Yin Yoga
Jacqueline
09:00  
Vinyasa Yoga
Rianne
19:00  
Asthanga 1/2 Led (Primary Serie)
José
Zaterdag 26 mei
  09:00
Vinyasa Yoga
 Rianne
 Louise de Colignystraat 11a
Zaterdag 26 mei
09:00  
Vinyasa Yoga
Rianne
Zondag 27 mei
  09:00
Slow Down Yoga
 Maaike
 Louise de Colignystraat 11a
  09:30
Workshop Ayurveda, Yoga & Voeding
 Irina (gastdocente)
 Louise de Colignystraat 11a
Zondag 27 mei
09:00  
Slow Down Yoga
Maaike
09:30  
Workshop Ayurveda, Yoga & Voeding
Irina (gastdocente)
21 mei - 27 mei 2018   
21 mei - 27 mei 2018