13 nov - 19 nov 2017   
Maandag 13 november
  09:00
Privéles Pilates/massage
  Loes
  10:30
Pilates basic/intermediate
  Loes
  11:30
Roll & Release (bindweefsel-zelfmassage)
  Loes
  13:00
Privéles Pilates/massage
  Loes
  14:00
privéles Pilates/massage
  Loes
  15:15
privéles Pilates/massage
  Loes
  18:30
Hatha Yoga (klassieke yoga)
  Liselotte
  19:45
Ashtanga Yoga (Power Yoga)
  Liselotte
Maandag 13 november
09:00  
Privéles Pilates/massage
Loes
10:30  
Pilates basic/intermediate
Loes
11:30  
Roll & Release (bindweefsel-zelfmassage)
Loes
13:00  
Privéles Pilates/massage
Loes
14:00  
privéles Pilates/massage
Loes
15:15  
privéles Pilates/massage
Loes
18:30  
Hatha Yoga (klassieke yoga)
Liselotte
19:45  
Ashtanga Yoga (Power Yoga)
Liselotte
Dinsdag 14 november
  18:30
GYROKINESIS
  Loes
  19:45
Yin Yoga (Restorative Yoga)
  Nathalie
  21:00
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
  Inge
Dinsdag 14 november
18:30  
GYROKINESIS
Loes
19:45  
Yin Yoga (Restorative Yoga)
Nathalie
21:00  
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
Inge
Woensdag 15 november
  09:15
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
  Inge
  10:30
Yin Yoga (Restorative Yoga)
  Inge
  14:00
privéles Pilates/massage
  Loes
  15:00
privéles Pilates/massage
  Loes
  16:00
privéles Pilates/massage
  Loes
  17:30
Pilates (basic)
  Loes
  18:30
Pilates (intermediate/advanced)
  Loes
  19:45
Roll & Release (bindweefsel-zelfmassage)
  Loes
Woensdag 15 november
09:15  
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
Inge
10:30  
Yin Yoga (Restorative Yoga)
Inge
14:00  
privéles Pilates/massage
Loes
15:00  
privéles Pilates/massage
Loes
16:00  
privéles Pilates/massage
Loes
17:30  
Pilates (basic)
Loes
18:30  
Pilates (intermediate/advanced)
Loes
19:45  
Roll & Release (bindweefsel-zelfmassage)
Loes
Donderdag 16 november
  09:15
Pilates (basic)
  Loes
  10:15
GYROKINESIS
  Loes
  19:00
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
  Inge
  20:15
Pilates (basic/intermediate)
  Inge
Donderdag 16 november
09:15  
Pilates (basic)
Loes
10:15  
GYROKINESIS
Loes
19:00  
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
Inge
20:15  
Pilates (basic/intermediate)
Inge
Vrijdag 17 november
  07:30
Ashtanga Yoga XL full primary series (geannuleerd)
  Liselotte
  09:15
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
  Liselotte
  10:30
Vinyasa Yoga (Flow Yoga)
  Liselotte
Vrijdag 17 november
07:30  
Ashtanga Yoga XL full primary series (geannuleerd)
Liselotte
09:15  
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
Liselotte
10:30  
Vinyasa Yoga (Flow Yoga)
Liselotte
Zaterdag 18 november
  10:00
Pilates (basic/intermediate)
  Inge
  11:15
Yin Yoga (restorative yoga)
  Inge
Zaterdag 18 november
10:00  
Pilates (basic/intermediate)
Inge
11:15  
Yin Yoga (restorative yoga)
Inge
Zondag 19 november
  09:45
Pilates (basic/intermediate)
  Inge
  11:00
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
  Inge
  12:15
Klankschaalmassage
  Inge
Zondag 19 november
09:45  
Pilates (basic/intermediate)
Inge
11:00  
Hatha Yoga (Klassieke Yoga)
Inge
12:15  
Klankschaalmassage
Inge
13 nov - 19 nov 2017   
13 nov - 19 nov 2017