Test
20 nov - 26 nov 2017   
Maandag 20 november
  07:45
Ball Pilates
  Sacha
  09:00
Pedicure (op afspraak)
  Natasja
  09:00
Ball Pilates
  Sacha
  10:15
Ball Pilates
  Sacha
  13:00
Meditatief Schilderen
  Sasha Art
  18:45
Hatha Yoga
  Sacha
  20:00
Joggen & Yoga
  Maartje
  20:15
Hatha Yoga
  Sacha
Maandag 20 november
07:45  
Ball Pilates
Sacha
09:00  
Pedicure (op afspraak)
Natasja
09:00  
Ball Pilates
Sacha
10:15  
Ball Pilates
Sacha
13:00  
Meditatief Schilderen
Sasha Art
18:45  
Hatha Yoga
Sacha
20:00  
Joggen & Yoga
Maartje
20:15  
Hatha Yoga
Sacha
Dinsdag 21 november
  09:00
Vinyasa Flow Yoga
  Gerwin
  17:00
Pilates
  Sacha
  18:40
Pilates
  Sacha
  19:50
Pilates
  Sacha
  20:30
Yin Yoga
  Maartje
  21:00
Pilates
  Sacha
Dinsdag 21 november
09:00  
Vinyasa Flow Yoga
Gerwin
17:00  
Pilates
Sacha
18:40  
Pilates
Sacha
19:50  
Pilates
Sacha
20:30  
Yin Yoga
Maartje
21:00  
Pilates
Sacha
Woensdag 22 november
  09:00
Pedicure (op afspraak)
  Natasja
  09:00
Hatha Yoga
  Sacha
  10:30
Ball Pilates
  Sacha
  18:45
Ontspanningsyoga
  Maartje
  19:00
Ball Pilates
  Sacha
  20:15
Ontspanningsyoga
  Maartje
  20:15
Hatha Yoga
  Sacha
Woensdag 22 november
09:00  
Pedicure (op afspraak)
Natasja
09:00  
Hatha Yoga
Sacha
10:30  
Ball Pilates
Sacha
18:45  
Ontspanningsyoga
Maartje
19:00  
Ball Pilates
Sacha
20:15  
Ontspanningsyoga
Maartje
20:15  
Hatha Yoga
Sacha
Donderdag 23 november
  09:00
Vinyasa Flow Yoga
  Robin
  12:00
Hatha Yoga (geannuleerd)
  Jellien
  13:30
Hatha Yoga (geannuleerd)
  Jellien
  19:15
Tai Chi (geannuleerd)
  Jan
  20:15
Raja Yoga (geannuleerd)
  Jan
Donderdag 23 november
09:00  
Vinyasa Flow Yoga
Robin
12:00  
Hatha Yoga (geannuleerd)
Jellien
13:30  
Hatha Yoga (geannuleerd)
Jellien
19:15  
Tai Chi (geannuleerd)
Jan
20:15  
Raja Yoga (geannuleerd)
Jan
Vrijdag 24 november
  09:00
Ontspanningsyoga
  Maartje
  09:00
Pilates
  Sacha
  09:00
Pedicure (op afspraak)
  Natasja
  10:30
Pilates
  Sacha
  12:00
Pilates
  Sacha
  16:00
Mindfulness
  Sacha
  19:30
Yoga Nidra (bij voldoende deelnemers)
  Maindrian
Vrijdag 24 november
09:00  
Ontspanningsyoga
Maartje
09:00  
Pilates
Sacha
09:00  
Pedicure (op afspraak)
Natasja
10:30  
Pilates
Sacha
12:00  
Pilates
Sacha
16:00  
Mindfulness
Sacha
19:30  
Yoga Nidra (bij voldoende deelnemers)
Maindrian
Zaterdag 25 november
  09:00
Hatha Yoga
  Sacha
  10:30
Hatha Yoga
  Sacha
Zaterdag 25 november
09:00  
Hatha Yoga
Sacha
10:30  
Hatha Yoga
Sacha
Zondag 26 november
  09:00
Hatha Yoga
  Gerwin
  11:00
Soundjourney (bij voldoende deelnemers)
  Maindrian
  14:00
Workshop Paperrip (bij voldoende deelnemers)
  Hannie
Zondag 26 november
09:00  
Hatha Yoga
Gerwin
11:00  
Soundjourney (bij voldoende deelnemers)
Maindrian
14:00  
Workshop Paperrip (bij voldoende deelnemers)
Hannie
20 nov - 26 nov 2017   
20 nov - 26 nov 2017