16 apr - 22 apr 2018   
Maandag 16 april
  09:00
Pedicure op afspraak
 Natasja
  09:00
Ball Pilates
 Sacha
  10:15
Ball Pilates
 Sacha
  13:00
Meditatief Schilderen
 Sasha Art
  18:45
Hatha Yoga
 Sacha
  20:15
Hatha Yoga
 Sacha
Maandag 16 april
09:00  
Pedicure op afspraak
Natasja
09:00  
Ball Pilates
Sacha
10:15  
Ball Pilates
Sacha
13:00  
Meditatief Schilderen
Sasha Art
18:45  
Hatha Yoga
Sacha
20:15  
Hatha Yoga
Sacha
Dinsdag 17 april
  07:45
Yin Yoga
 Gerwin
  09:15
Yin Yang Yoga
 Gerwin
  17:00
Pilates
 Sacha
  19:00
Joggen & Yoga
 Maartje
  19:50
Pilates
 Sacha
  20:30
Yin Yoga
 Maartje
  21:00
Ball Pilates
 Sacha
Dinsdag 17 april
07:45  
Yin Yoga
Gerwin
09:15  
Yin Yang Yoga
Gerwin
17:00  
Pilates
Sacha
19:00  
Joggen & Yoga
Maartje
19:50  
Pilates
Sacha
20:30  
Yin Yoga
Maartje
21:00  
Ball Pilates
Sacha
Woensdag 18 april
  09:00
Pedicure op afspraak
 Natasja
  09:00
Hatha Yoga
 Sacha
  10:30
Ball Pilates
 Sacha
  18:45
Ontspanningsyoga
 Maartje
  19:00
Ball Pilates
 Sacha
  20:15
Ontspanningsyoga
 Maartje
  20:15
Hatha Yoga
 Sacha
Woensdag 18 april
09:00  
Pedicure op afspraak
Natasja
09:00  
Hatha Yoga
Sacha
10:30  
Ball Pilates
Sacha
18:45  
Ontspanningsyoga
Maartje
19:00  
Ball Pilates
Sacha
20:15  
Ontspanningsyoga
Maartje
20:15  
Hatha Yoga
Sacha
Donderdag 19 april
  09:00
Mindfulness Training 8 bijeenkomsten
 Sacha
  19:15
Tai Chi (geannuleerd)
 Jan
  19:30
Yoga Nidra (bij voldoende deelnemers)
 Maindrian
  20:15
Raja Yoga & Meditatie (geannuleerd)
 Jan
Donderdag 19 april
09:00  
Mindfulness Training 8 bijeenkomsten
Sacha
19:15  
Tai Chi (geannuleerd)
Jan
19:30  
Yoga Nidra (bij voldoende deelnemers)
Maindrian
20:15  
Raja Yoga & Meditatie (geannuleerd)
Jan
Vrijdag 20 april
  08:55
Pedicure (op afspraak)
 Natasja
  09:00
Ontspanningsyoga
 Maartje
  09:00
Pilates
 Sacha
  10:30
Pilates
 Sacha
  12:00
Pilates
 Sacha
  15:45
Kinder Yoga (6-9 jaar)
 Britta
  17:00
Kinder Yoga (9-12 jaar)
 Britta
Vrijdag 20 april
08:55  
Pedicure (op afspraak)
Natasja
09:00  
Ontspanningsyoga
Maartje
09:00  
Pilates
Sacha
10:30  
Pilates
Sacha
12:00  
Pilates
Sacha
15:45  
Kinder Yoga (6-9 jaar)
Britta
17:00  
Kinder Yoga (9-12 jaar)
Britta
Zaterdag 21 april
  09:30
Eenvoudige Yoga
 Rina
Zaterdag 21 april
09:30  
Eenvoudige Yoga
Rina
Zondag 22 april
  08:30
Hatha Yoga
 Gerwin
  10:00
Yin Yoga
 Gerwin
Zondag 22 april
08:30  
Hatha Yoga
Gerwin
10:00  
Yin Yoga
Gerwin
16 apr - 22 apr 2018   
16 apr - 22 apr 2018